אודות

השירותים שלנו

טיול בלתי נשכח בבודפשט הוא טיול המאפשר לכם לחוות, להתרגש, לטעום ולגלות את כל מה שיש למקום להציע, מבלי לבזבז זמן מיותר על התמצאות והתארגנות. בבודפשט טורס תמצאו טיולים יומיים וסיורים מודרכים , שתוכננו במיוחד כדי להעניק לכם את החוויה המושלמת. הניסיון הרב והמקצועיות של מדריכי החברה מאפשרים לנו לשלב במסלולי הטיול שלנו אתרים עדכניים וייחודיים. למדריכים של בודפשט טורס היכרות והבנה מעמוקה של ההיסטוריה והמנהגים באזור, אשר הופכים כל טיול למסע מרתק בין זמנים ותרבויות.

 אז החלטתם שאתם יוצאים לטיול בהונגריה והשאלות מתחילות להופיע? האם כדאי לטוס לבד ולטייל באופן עצמאי, או שאולי כדאי לעשות זאת במסגרת טיול מאורגן? מהיום כבר לא צריך לבחור בודפשט טורס מספקת לכם את כל השירותים של טיול מאורגן בעיר .

 נתחיל בכך שתחסכו לעצמכם את תכנון ההגעה לעיר – נציגינו יחכו לכם בשדה התעופה וידאגו שתגיעו בבטחה למלון  גם את הצורך להתארגן ולתכנן את האתרים החשובים שבהם תרצו לטייל אנו מסירים מליבכם.

את הטיולים שלנו מלווה במדריך מומחה ומקצועי שייתן לכם להפיק את הידע המרבי מכל מקום ומקום בו תבקרו, אם זה היסטוריה או אקטואליה של כל אתר ואתר, מאכלים מומלצים (וגם איך אומרים אותם) ,כל אלו יחסכו לכם זמן וכסף.

 תנו לנו לארגן עבורכם טיול בלתי נשכח בהונגריה והסביבה !